בפרק 35 של הספינר, נדבר על כעס: למה כל כך הרבה מהפוליטיקה משתמשת במסרים מכעיסים? נדבר על איך משפיעים עלינו רגשות שונים, על איך הרגשות השונים משפיעים על תפוצה של מסרים ברשתות החברתיות, ומה התוצאה של כל הכעס הזה בשיח הציבורי לאורך זמן.

 

נהנים מהספינר? תמכו בפודקאסט דרך אתר Patreon, כדי לעזור לנו לייצר עוד תוכן ולהגיע לקהל רחב יותר.

תודה ענקית במיוחד לתומכים המובילים של הספינר בפטריאון: אלמוג בקו, עמית ורטהימר, איתי כנען-הרפז, מיכאל פבזנר, ליעד שוקרון, ורות שילר.

 

אתם גם מוזמנים לעקוב אחרינו בעמוד הפייסבוק של הפודקאסט כדי לשמוע על ספינים נוספים בעתיד, ולהצטרף לקבוצת הדיונים שלנו – מדברים על ספינים, ואפילו  למלא את הטופס הזה כדי להזמין הרצאה של הספינר עד לבית או למשרד שלכם.

 

הירשמו לרשימת התפוצה שלנו ממש כאן. בין אם אתם סתם סקרנים לגבי פוליטיקה, ובין אם אתם רוצים להתמקצע בפוליטיקה בעצמכם, רשימת התפוצה שלנו היא המקום ללמוד עוד על העולם הפוליטי ואיך שהוא עובד – וכמובן, לקבל עדכונים על הפרקים שלנו ברגע שהם יוצאים.

 

המוזיקה בפודקאסט: Unmasked by Scomber (c) copyright 2014 Licensed under a Creative Commons Attribution Noncommercial (3.0) license. http://dig.ccmixter.org/files/scomber/48112 Ft: My Free Mickey, Snowflake & Michael Burnz

 

4:00 – הספר How Emotions Are Made מאת ליסה פלדמן בארט

 

12:05 – האתר every second

 

14:20 – סרטון על ויראליות ביוטיוב של Veritasium

 

26:20 – הספר The Better Angels of Our Nature של סטיבן פינקר

 

26:25 – הספר Factfulness של האנס רוסלינג

Share | Download(Loading)