בפרק 32 של הספינר, נארח את טל וולפסון, כיום עושה דוקטורט במכון ראנד בארצות הברית ובעבר יועץ לכלכלן הראשי במשרד האוצר וממגישי הפודקאסט "ערך מוסף", לשיחה על השיח הפוליטי הכלכלי במדינת ישראל. ננסה להבין למה יש מעט הבדלים בין המפלגות הגדולות בסוגיות כלכליות, למה השיח הכלכלי בישראל נמצא שנות אור מאחורי השיח הכלכלי במדינות אחרות, ולמה נראה שעם הזמן הפער הזה נסגר – אבל לא בהכרח בכיוון הרצוי.

 

נהנים מהספינר? תמכו בפודקאסט דרך אתר Patreon, כדי לעזור לנו לייצר עוד תוכן ולהגיע לקהל רחב יותר.

תודה ענקית במיוחד לתומכים המובילים של הספינר בפטריאון: אלמוג בקו, עמית ורטהימר, מיכאל פבזנר, ליעד שוקרון, ורות שילר.

 

אתם גם מוזמנים לעקוב אחרינו בעמוד הפייסבוק של הפודקאסט כדי לשמוע על ספינים נוספים בעתיד, ולהצטרף לקבוצת הדיונים שלנו – מדברים על ספינים, ואפילו  למלא את הטופס הזה כדי להזמין הרצאה של הספינר עד לבית או למשרד שלכם.

 

הירשמו לרשימת התפוצה שלנו ממש כאן. בין אם אתם סתם סקרנים לגבי פוליטיקה, ובין אם אתם רוצים להתמקצע בפוליטיקה בעצמכם, רשימת התפוצה שלנו היא המקום ללמוד עוד על העולם הפוליטי ואיך שהוא עובד – וכמובן, לקבל עדכונים על הפרקים שלנו ברגע שהם יוצאים.

 

המוזיקה בפודקאסט: Unmasked by Scomber (c) copyright 2014 Licensed under a Creative Commons Attribution Noncommercial (3.0) license. http://dig.ccmixter.org/files/scomber/48112 Ft: My Free Mickey, Snowflake & Michael Burnz

 

3:45 – הספר "עימות בין השקפות" של תומס סואל, בהוצאת שלם

 

13:10 – ניתן לצפות בוידאו של מרגרט תאצ'ר בדיון בבית הנבחרים בנושא כאן

 

20:10 – פרק 38 של הפודקאסט "ערך מוסף" בנושא דמוגרפיה

 

27:50 – הסולידית, נער אוצר, לו הייתי שר אוצר, עידן ארץ, דעת מיעוט, ערך מוסף, חיות כיס

 

40:35 – הספר Uncivil Agreement של ליליאנה מייסון

Share | Download(Loading)