בפרק 26 של הספינר, נספר את הסיפור של הבחירות בירושלים: איך עופר ברקוביץ, מועמד צעיר בן 35, בלי תמיכה של מפלגה ארצית, הגיע למרחק נגיעה מראשות העיר הגדולה בישראל – ואיך זה בכל זאת נגמר בהפסד בהפרש של פחות מ-2% מקולות הבוחרים. נעבור על כל מה שקרה לאורך הקמפיין, נכיר את האסטרטגיות של המועמדים השונים, וננסה להבין מה אפשר ללמוד מזה למערכות בחירות אחרות. בחלק השני של הפרק, שיצא בהמשך, נראיין כמה בעלי תפקידים במטה הבחירות של התעוררות ונראה איך הם רואים את הבחירות האלה.

 

עקבו אחרינו בעמוד הפייסבוק של הפודקאסט כדי לשמוע על ספינים נוספים בעתיד, והצטרפו לקבוצת הדיונים שלנו – מדברים על ספינים.

 

הירשמו לרשימת התפוצה שלנו ממש כאן. בין אם אתם סתם סקרנים לגבי פוליטיקה, ובין אם אתם רוצים להתמקצע בפוליטיקה בעצמכם, רשימת התפוצה שלנו היא המקום ללמוד עוד על העולם הפוליטי ואיך שהוא עובד – וכמובן, לקבל עדכונים על הפרקים שלנו ברגע שהם יוצאים.

 

המוזיקה בפודקאסט: Unmasked by Scomber (c) copyright 2014 Licensed under a Creative Commons Attribution Noncommercial (3.0) license. http://dig.ccmixter.org/files/scomber/48112 Ft: My Free Mickey, Snowflake & Michael Burnz

 

11:45 – מתוך ערוץ היוטיוב של יוסי דייטש

 

13:18 – הג'ינגל המלא של יוסי דייטש, למעוניינים

 

15:23 – התשדיר "ירושלים זה לא דבר טכני"

 

16:44 – ניר ברקת בראיון על משה ליאון באתר "וואלה"

 

18:58 – עמית סגל על ההבדל בין מצביעים לבוחרים

 

19:42 – ג'ינגל הבחירות של משה ליאון

 

24:58 – סרטון מימון ההמונים של התעוררות

 

42:22 – סרטון ירושלים זה לא משחק ילדים

 

43:55 – הכתבה בערוץ 20

 

47:10 – סרטון "רק אלקין ינצח אותם"

 

53:20 – מתוך סרטון תעמולה חסידי

Share | Download(Loading)