בפרק 37 של הספינר, ננסה להבין למה הבחירות האלה הן על כלום: למה לא נראה שהמפלגות עושות משהו, למה התקשורת עוסקת בדברים שוליים, ולמה מחנה המרכז-שמאל לא מנסה להציג אלטרנטיבה אמיתית לנתניהו ולימין.

 

נהנים מהספינר? תמכו בפודקאסט דרך אתר Patreon, כדי לעזור לנו לייצר עוד תוכן ולהגיע לקהל רחב יותר.

תודה ענקית במיוחד לתומכים המובילים של הספינר בפטריאון: אלמוג בקו, אבי דבוש, עמית ורטהימר, איתי כנען-הרפז, מיכאל פבזנר, ליעד שוקרון, ורות שילר.

 

אתם גם מוזמנים לעקוב אחרינו בעמוד הפייסבוק של הפודקאסט כדי לשמוע על ספינים נוספים בעתיד, ולהצטרף לקבוצת הדיונים שלנו – מדברים על ספינים, ואפילו  למלא את הטופס הזה כדי להזמין הרצאה של הספינר עד לבית או למשרד שלכם.

 

הירשמו לרשימת התפוצה שלנו ממש כאן. בין אם אתם סתם סקרנים לגבי פוליטיקה, ובין אם אתם רוצים להתמקצע בפוליטיקה בעצמכם, רשימת התפוצה שלנו היא המקום ללמוד עוד על העולם הפוליטי ואיך שהוא עובד – וכמובן, לקבל עדכונים על הפרקים שלנו ברגע שהם יוצאים.

 

המוזיקה בפודקאסט:

Unmasked by Scomber (c) copyright 2014 Licensed under a Creative Commons Attribution Noncommercial (3.0) license. http://dig.ccmixter.org/files/scomber/48112 Ft: My Free Mickey, Snowflake & Michael Burnz

 

Seinfeld Theme Parody, Christine McClintock (christinemcclintock.com). Licensed under Creative Commons: By Attribution 4.0

 

21:05 – הנאום של אהוד ברק בהשקת המפלגה שלו

 

21:30 –  לקריאה נוספת על כתות מטען

 

26:45 – "הרגע השרוני של ברק" באתר "שיחה מקומית"

Share | Download(Loading)