בפרק 21 של הספינר, עם האורח המיוחד תומר שלוש, נדבר על למה רוב האנשים שאתם מכירים לא הולכים להצביע בבחירות לרשויות המקומיות. נדבר על התפיסה הנפוצה לגבי התפקיד של ראשי העיר והמועצות, נסתכל על ההבדלים באחוזי ההצבעה בין יישובים שונים – ונסיים בסקירה של כל הדרכים השונות להעלאת אחוזי הצבעה. אנחנו מקווים שתיעזרו בחומרים האלה כדי לגרור יותר אנשים מסביבכם לקלפי.

 

הפרק נכתב על ידי תומר שלוש, עריכה וכתיבה נוספת של חגי אלקיים שלם.

 

עקבו אחרינו בעמוד הפייסבוק של הפודקאסט כדי לשמוע על ספינים נוספים בעתיד, והצטרפו לקבוצת הדיונים שלנו – מדברים על ספינים.

 

הירשמו לרשימת התפוצה שלנו ממש כאן. בין אם אתם סתם סקרנים לגבי פוליטיקה, ובין אם אתם רוצים להתמקצע בפוליטיקה בעצמכם, רשימת התפוצה שלנו היא המקום ללמוד עוד על העולם הפוליטי ואיך שהוא עובד – וכמובן, לקבל עדכונים על הפרקים שלנו ברגע שהם יוצאים.

 

המוזיקה בפודקאסט: Unmasked by Scomber (c) copyright 2014 Licensed under a Creative Commons Attribution Noncommercial (3.0) license. http://dig.ccmixter.org/files/scomber/48112 Ft: My Free Mickey, Snowflake & Michael Burnz

 

2:40 – האתר של תומר, Urbanizator

 

20:15 – המחקר של ד"ר דנה בלאנדר מהמכון הישראלי לדמוקרטיה – "האם יש קשר בין הבחירות המקומיות ב-2008 לבחירות הארציות ב-2009?"

 

23:43 – המחקר של ד"ר ניר אטמור מהמכון הישראלי לדמוקרטיה – "השתתפות בבחירות המקומיות"

 

25:53 – המחקר של פרופ' אבי בן בסט, פרופ' מומי דהן, ואסטבן קלור מהמכון הישראלי לדמוקרטיה – "ייצוגיות ויעילות ברשויות המקומיות"

 

33:15 – הספר The Victory Lab של סשה איסנברג

Share | Download(Loading)
Podbean App

Play this podcast on Podbean App