בפרק 36 של הספינר, ננסה להבין מה עשינו רע שמגיעות לנו שוב בחירות, מה היו האינטרסים של כל מי שגרמו לזה, מה הסיפור של ליברמן – ועכשיו שאנחנו בבוץ הזה שוב, מה הדברים שיכולים להשתנות בטווח כל כך קצר.

 

הפרק בחסות "תלם – כתב עת לשמאל ישראלי". הגיליון הראשון בחינם, בכתובת: http://bit.do/TePo

 

נהנים מהספינר? תמכו בפודקאסט דרך אתר Patreon, כדי לעזור לנו לייצר עוד תוכן ולהגיע לקהל רחב יותר.

תודה ענקית במיוחד לתומכים המובילים של הספינר בפטריאון: אלמוג בקו, אבי דבוש, עמית ורטהימר, איתי כנען-הרפז, מיכאל פבזנר, ליעד שוקרון, ורות שילר.

 

אתם גם מוזמנים לעקוב אחרינו בעמוד הפייסבוק של הפודקאסט כדי לשמוע על ספינים נוספים בעתיד, ולהצטרף לקבוצת הדיונים שלנו – מדברים על ספינים, ואפילו  למלא את הטופס הזה כדי להזמין הרצאה של הספינר עד לבית או למשרד שלכם.

 

הירשמו לרשימת התפוצה שלנו ממש כאן. בין אם אתם סתם סקרנים לגבי פוליטיקה, ובין אם אתם רוצים להתמקצע בפוליטיקה בעצמכם, רשימת התפוצה שלנו היא המקום ללמוד עוד על העולם הפוליטי ואיך שהוא עובד – וכמובן, לקבל עדכונים על הפרקים שלנו ברגע שהם יוצאים.

 

המוזיקה בפודקאסט: Unmasked by Scomber (c) copyright 2014 Licensed under a Creative Commons Attribution Noncommercial (3.0) license. http://dig.ccmixter.org/files/scomber/48112 Ft: My Free Mickey, Snowflake & Michael Burnz

 

4:00 – "האם הממשלה באמת לא תרכיב את עצמה?" בתכנית "מהצד השני עם גיא זהר"

 

4:42 – הדברים של נתניהו במזכירות הליכוד

 

5:40 – הכתבה ב-ynet על ההקלטות של משה ליאון

 

16:55 – נתניהו בהודעה לעיתונות מיד אחרי פיזור הכנסת

Share | Download(Loading)